Industrial vipper service


Lindstrom

Lindstrom industriālo dvieļu serviss

https://lindstromgroup.com/lv/pakalpojumi/industrialie-dvieli/

 

 

 

Manufacturer information

Lindström ir viens no Eiropas vadošajiem tekstila pakalpojumu uzņēmumiem ar vairāk nekā 165 gadu pieredzi darbā ar tekstilizstrādājumiem. Mēs piedāvājam telpu uzkopšanas, dizaina, korporatīvā apģērba un darba drošības risinājumus.

Tekstila nomas pakalpojumi ir izdevīgs un videi draudzīgs veids, kā apmierināt Jūsu uzņēmuma tekstila izstrādājumu vajadzības.

Lindström ir strauji augošs starptautisks uzņēmums. Mūsu mērķis ir paplašināt uzņēmuma darbību ģeogrāfiski un palielināt mūsu tirgus daļas ilgtermiņā. Mūsu uzdevumi ir klientu korporatīvā tēla nostiprināšana un ikdienas atvieglošana ar mūsu pakalpojumu palīdzību. Mūsu panākumu pamatā ir stingra koncepcija un attiecīga darbība, kas nodrošina augstu kvalitāti, vienotus pakalpojumus un atbildību visās valstīs, kurās strādājam.

Lindström piedāvā darba apģērbus visās valstīs, kurās tas darbojas, un paklāju pakalpojumus vairāk nekā 10 Eiropas valstīs. Grupas pakalpojuma klāstā ir arī individuālie aizsardzības līdzekļi, tehniskie dvieļi, higiēnas un restorānu tekstila pakalpojumi, kā arī viesnīcu un veselības aprūpes nozares tekstils.